November 28, 2012 3:08 pm

Windows Phone: Na zakupy tylko z aplikacjami

Idą święta. W centrach handlowych ruch większy niż zwykle, w telewizji świąteczne reklamy, a na ulicach – świąteczne przebrania. Czas przygotowywania prezentów dla najbliższych. Wolisz zostać w domu bądź przynajmniej przygotować solidną listę zakupów? Dziś dla Was przygotował listę najważniejszych aplikacji, które pomogą Wam w tym gorącym okresie wybrać to, co najlepsze i w dobrej cenie, czyli najlepsze aplikacje zakupowe na Windows Phone!

Allegro

4 z 8

Aplikacja Allegro umożliwia szybki mobilny dostęp do największej ilości ofert zakupowych w polskim Internecie. Od teraz miliony atrakcyjnych towarów w najlepszych cenach znajdą się w Twoim zasięgu, gdziekolwiek będziesz. Upoluj super okazje przy pomocy Twojego telefonu z systemem Windows Phone 7.

Listonic

Wygodna lista zakupów z dostępem przez http://listonic.com. Produkty same dzielą się na alejki sklepowe, a listę zakupów można współdzielić ze znajomymi, rodziną lub edytować na stronie www. Listonic sam przegląda gazetki promocyjne hipermarketów i dopasowuje do twojej listy zakupów najlepsze oferty!

Ceneo

Aplikacja Ceneo pozwala sprawdzać i porównywać ceny produktów w sklepach internetowych w katalogu najpopularniejszej polskiej porównywarki cen. Produkty są uporządkowane w przejrzyste kategorie, prezentowane w formie listy z odnośnikami do sklepów internetowych.

Groupon

Groupon jest aplikacją dla każdego, umożliwiającą odkrycie najlepszych ofert w Twoim mieście w cenach nie do pobicia! Z naszą aplikacją każdego dnia możesz znaleźć w Polsce wyjątkowe oferty przygotowane przez restauracje, sklepy, salony SPA, kluby sportowe i wiele więcej! Z aplikacją Groupon możesz przeglądać, kupować i wykorzystywać groupony na najlepsze oferty w Twoim mieście, będąc stale w ruchu. Nie ma znaczenie gdzie się znajdujesz – z naszą aplikacją jesteś tylko o jeden dotyk ekranu od najlepszych ofert na usługi i produkty, zawsze z rabatem nawet do 70%! Pobierz aplikację Groupon dla Windows Phone 8 i sprawdź nasze oferty już teraz.

MobiLista

Prawdopodobnie najlepsza mobilna lista zakupów na Windows Phone. Uwzględnia większość uwag, które pojawiały się w komentarzach do konkurencyjnych aplikacji.

Napisane z ASUS Vivo Tab.

Łukasz Foks

Updated November 8, 2014 4:11 am