June 7, 2013 1:29 am

Windows 8.1 na targach Computex – demo aktualizacji

Podczas sesji generalnej Microsoft, na drugich co do wielkości targach elektroniki użytkowej, Computex Taipei 2013, ogłosiliśmy nowe informacje dot. potencjału platform Windows dla partnerów, a także zaktualizowaliśmy informacje dot. postępu w adopcji Windows 8 i szansach wynikających z ekosystemu: sprzęt + oprogramowanie.

W ramach sesji, pokazaliśmy także “pierwsze demo” aktualizacji Windows 8.1 – o której pisaliśmy także już na blogu. Przegląd funkcji znajduje się w poniższym, krótkim filmie,:

(Please visit the site to view this video)

Dodatkowo, ogłosiliśmy, iż Outlook 2013 RT będzie dostępny dla urządzeń z Windows RT jako część aktualizacji Windows 8.1. Windows działający na urządzeniach z procesorami ARM, zbudował zupełnie nową kategorię urządzeń, super-mobilnych, szybko dostępnych, ultra-cienkich i lekkich, długo pracujących na baterii. Outlook na urządzeniach z Windows RT, takich jak Surface RT, Dell XPS 10, Lenovo Yoga 11 i ASUS VivoTab RT oraz nowe urządzenia, które pojawią się w przyszłości, potrzebują tej aplikacji, zwłaszcza z perspektywy osób, które swoje urządzenia wykorzystują także do celów biznesowych.

To nie wszystkie zmiany w samym Windows RT i Windows 8.1. Ogłosiliśmy szereg udoskonaleń w Windows 8.1, na technologicznej konferencji TechEd North America, wyróżniając cechy związane z zarządzaniem, siecią, oraz bezpieczeństwem.

Przy okazji sesji generalnej, wspomnieliśmy o nowych urządzeniach z małych ekranem na platformie x86, takich jak ostatnio ogłoszony Acer Iconia W3, który od razu ma w sobie pakiet Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013.

A do ogłoszenia publicznej wersji poglądowej Windows 8.1 pozostało już tylko kilka tygodni.

Updated November 8, 2014 4:10 am