July 8, 2013 9:41 am

Dla lubiących gotować: aplikacja magazynu “Kuchnia” dla Windows 8

kuchnia_prasa

Mam coś dla miłośników gotowania – oficjalna aplikacja popularnego magazynu “Kuchnia” na urządzeniach z Windows 8. Wystarczy wejść do Sklepu, pobrać aplikację i z tabletem pędzić do kuchni!

Miłośnicy oryginalnych potraw i smaków świata mogą czerpać inspiracje z cyfrowej wersji miesięcznika wydawanego przez Agorę SA. Aplikacja, dostępna na tabletach i komputerach z Windows 8, zawiera interesujące przepisy, felietony, relacje z podróży oraz porady przydatne w każdej kuchni.

„Kuchnia” to lifestylowy magazyn stworzony z myślą o miłośnikach kuchennych eksperymentów, chętnie sięgających po oryginalne przepisy: sezonowe, na każdą okazję, oryginalne, proste, robione od podstaw i zawsze sprawdzone. Wysmakowane receptury to tylko zalążek kulinarnej wiedzy, jaką ma do zaoferowania swoim czytelnikom. Magazyn co miesiąc zabiera smakoszy w nowe zakątki, by czerpać inspiracje nie tylko z kuchni rodzimej, ale też z kuchni świata. Uznani szefowie kuchni zdradzają sekrety najciekawszych potraw, a koneserzy alkoholu raczą czytelników historiami trunków i sposobami ich serwowania. Dla bywalców kulinarnych imprez przeznaczone jest kalendarium, z którym nie sposób przeoczyć żadnego wydarzenia. Nie brakuje również porad wnętrzarskich, by zaaranżować kuchnię ze smakiem i wyposażyć w przydatne gadżety. Przepisy opatrzone są artystycznymi zdjęciami, które jeszcze bardziej rozbudzają apetyt.

Karmelizowane szparagi, pieczony rabarbar czy sorbety na upalne dni? Teraz czytelnicy mogą urozmaicać domowe posiłki wraz ze specjalnie stworzoną aplikacją magazynu „Kuchnia” na platformę Windows 8. Cyfrowa wersja pisma dla smakoszy powstała dzięki współpracy Agory z developerem aplikacji mobilnych – JOJO Mobile Polska.

Aplikacja znajdzie uznanie wśród osób otwartych na nowe doświadczenia kulinarne, chętnych do podejmowania wyzwań i próbowania nowatorskich połączeń smaków i aromatów. Zainteresuje również tych, którzy szukają inspiracji, by uruchomić kulinarną wyobraźnię. Nowoczesne i ekskluzywne gotowanie nie było jeszcze tak proste i dostępne.

Pobierz aplikację “Kuchnia” ze Sklepu Windows.

Updated November 8, 2014 4:10 am