July 8, 2013 9:35 am

Windows 8.1 – poglądowo już teraz

Kilka tygodni temu oficjalnie zapowiedzieliśmy aktualizację Windows 8.1. Jak obiecałem, każdy po konferencji Build może spróbować wersji poglądowej tego systemu. Wystarczy przejść na specjalną stronę i pobrać poglądową wersję. Poniżej specjalny film, który pokazuje “co nowego”:

Windows 8.1 to jeszcze więcej „nas” w urządzeniach – więcej opcji umożliwiających personalizację (m.in. nowe tła, nowy podział kafli), po drugie: odpowiedź na niemal wszystkie pytania – Bing stał się sercem wyszukiwania, a jego wynik: jeszcze bardziej przyjazny i dokładny, po trzecie: więcej „wszystkiego na raz”, znaczy się: możliwość dzielenia ekranu pomiędzy wieloma aplikacjami, także „pół na pół”. Pod maską: więcej chmury, znaczy się – opcji synchronizacji: granica pomiędzy urządzeniem, a wirtualnym dyskiem: zaciera się! A dla lubiących „wyciskać” z technologii ile się da – nowe opcje, w tym guzik Start i zaawansowany panel sterowania.

Wersja poglądowa to niefinalna wersja oprogramowania, dlatego zalecana do testów bardziej zaawansowanym posiadaczom urządzeń z Windows (co istotne, polska wersja poglądowa Windows 8.1 nie jest dostępna). Przed instalacją, polecam wykonać kopię zapasową i szczegółowo zapoznać się z polską listą “pytań i odpowiedzi”.

A jeżeli już macie/zainstalujecie – dajcie znać w komentarzach, co uważacie!

Updated November 8, 2014 4:10 am