July 16, 2013 4:46 am

Magazyn “Logo” już w Sklepie–dla Windows 8

Logo_Windows8

Kolejny znany magazyn dla Windows 8 już jest: tym razem, pewnie Panowie, będą zadowoleni, iż miesięcznik “Logo” znalazł się w Sklepie dla Windows 8. Pierwsza dwa wydania są bezpłatne!

„Logo” to ilustrowany miesięcznik wydawany przez spółkę medialną Agora S.A., łączący czasopismo poradnikowe, przewodnik zakupowy i magazyn lifestylowy. Porusza tematy stylu życia, mody, artykułów spożywczych, kosmetyków, gadżetów i sprzętu sportowego. Magazyn stworzony został z myślą o świadomych mężczyznach, chcących inwestować w siebie i swój wygląd. Podpowiada jak korzystać z nowinek i odnaleźć się w różnorodnej ofercie produktów i usług.

Korzystanie z aplikacji „Logo” jest niezwykle intuicyjne i przejrzyste. Design zaprojektowany został w minimalistycznym stylu Modern UI, właściwym dla systemów mobilnych Microsoftu. Nie znajdziemy rozpraszających ozdobników. Tekst i ilustracje są odpowiednio wyeksponowane, co zapewnia lepszy odbiór treści. Podobnie oddziaływuje na użytkownika zastosowanie właściwej typografii i ikonografii. Twórcy aplikacji – firma JOJO Mobile Polska – doskonale zdają sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego tak spory nacisk położyli na sposób prezentowania treści.

Pobierz “Logo” dla Windows 8

Updated November 8, 2014 4:10 am