July 26, 2013 8:34 am

Dziesięciocalowy tablet Dell XPS 10 64GB w super cenie!

Na horyzoncie super promocja – tablet Dell XPS 10 pojawił się na rynku w sugerowanej cenie 1499 zł brutto. Co dokładnie kryje się pod maską tego ultra cienkiego urządzenia? Sprawdźcie poniżej Uśmiech

Tablet wyposażono w dotykowy ekran IPS o przekątnej 10,1 cala, wydajny, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, gwarantujący długi czas na baterii. Urządzenie ma 9,2 mm grubości i waży zaledwie 635 g. Jeżeli korzystacie ze Skype, cenną informacją będzie, iż XPS 10 jest wyposażony w kamerę przednią, a dla miłośników zdjęć – aparat z tyłu o rozdzielczości 5 megapikseli. A zdjęć można pstrykać naprawdę wiele – tablet posiada 64 GB pamięci. Gdy włączycie tablet, od razu na ekranie start systemu Windows zobaczycie kafelki Office, gdyż w Dell XPS 10 dołączony i zainstalowany jest już pakiet Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, w pełnej wersji, z aplikacjami Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

DellXPS10

Korzystałem z tego urządzenia i w pełni rekomenduję dla osób, które szukają mobilnej maszyny, z jednej strony do zabawy, przeglądania sieci i aplikacji, a z drugiej: do pracy, np. przy pisaniu dokumentów Word po podłączeniu klawiatury Bluetooth czy wyświetlaniu prezentacji PowerPoint. Obudowę wykonano z wytrzymałych materiałów, dodając do tego niską wagę i grubość: prawdziwy Tablet PC.

Dell XPS 10 64GB znajdziecie w swoich ulubionych sklepach, odwiedźcie Ceneo, aby poznać szczegóły.

Updated November 8, 2014 4:10 am